Milí rodiče a děti, v termínu 6.2. – 10.2.  opět chystáme  Týden zimních radovánek, zakončený karnevalem v maskách 🙂 Přejme si, ať nám přeje počasí. Celý týden budeme odcházet po svačině v 9 hodin ven na hřiště kousek od MŠ, vracíme se na oběd. Do školky je nutné přijít nejpozději do 8.00 hodin, aby se děti stihly nasvačit.       Dětem na každý den do batůžku připravte:
  • prázdnou láhev (doplníme, k dispozici bude teplý čaj)
  • náhradní rukavice, ponožky
  • boty na přezutí – pokud bude dítě běžkovat a bude se chtít přezout do normálních bot (do běžeckých bot se obuje už ve školce)
Běžky: Pro zájemce ze strany dětí bude součástí týdne i základní průprava na běžkách, se zkušenějšími i výprava do blízkého okolí. Dítě potřebuje: běžecké boty, lyže a hůlky dobře svázané k sobě. Veškeré běžky vezeme na saních a pěšky…. Ježdíkování: Vybavte dítě ježdíkem, který je možné připevnit k batůžku. Děti potřebují mít volné ruce. Nedávejte dětem boby! Děti si budou samozřejmě užívat i jiných sněhových radovánek. Vybavte, prosíme,  děti dostatečným náhradním oblečením do skříňky, po celém dopoledni zůstane málokteré dítě suché :-). Uvítáme výpomoc ze stran rodičů, především při přesunu na hřiště. Děkujeme, těšíme se a skol! Kolektiv MŠ