Vážení rodiče,

zveme vás na společenskou událost „Koncertní recitál Jana Budaře  a divadelní představení 2. a 3. trojročí Montessori ZŠ“, pořádanou Montessori spolkem, Janem Budařem a dětmi spojeného 2. a 3. trojročí Montessori ZŠ  v Jablonci nad Nisou.

Montessori spolek a Jan Budař organizují tuto akci na podporu projektu Donio – Podpořte děti žít své poslání

Projekt  a prodej vstupenek bude spuštěn 12.12.2023.

Před koncertním recitálem Jana Budaře vystoupí děti z 2. a 3. trojročí s originálním divadelním ztvárněním života Marie Montessori a principů této pedagogiky. Poslední část této kulturní akce bude věnována odpovědím na vaše otázky, na které vedle Jana Budaře bude odpovídat i Vlasta Hillebrandová.

Vstupenky, ale i jiné lákavé odměny za vaši finanční podporu si můžete vybrat od 12. prosince v projektu Donio – Podpořte děti žít své poslání. 

Vstupenky můžete také zakoupit v předprodeji  www.divadlojablonec.cz.

Vaše příspěvky budou mít zásadní dopad na unikátní situaci, kdy Montessori pedagogika je součástí vzdělávací nabídky města. Děkujeme Vám za každý dar, ať už malý či velký. Společně můžeme budovat cestu ke kvalitnímu vzdělání a podpořit rozvoj našich budoucích generací.

Pomoci nám můžete i šířením povědomí o naší sbírce a o důležitosti Montessori vzdělávání pro děti z Jablonecka. Sdílejte náš příběh na sociálních sítích, mezi svými přáteli a rodinou.

Děkujeme

 

Jak se projektu daří a jak jde život u nejstarších dětí  v 2. a 3. trojročí můžete sledovat i  facebooku Montessori spolek